O FSFilmu

FSFilm je tvůrčí skupina věnující se natáčení nekomerčnívh fanouškovských sci-fi filmů a seriálů inspirovaných především světem Star Treku a britským sitcomem “Jistě, pane ministře.” 

Nejsme ani firma ani oficiální sdružení, prostě jen parta kamarádů, pro které je sci-fi v životě důležité a jsme ochotni pro to udělat o něco více, než někdo jiný. Učíme se psát scénáře, držet kameru, stříhat, vyrábět nové 3D lodě a počítačové efekty, líčit i maskovat, držet správně tyč s mikrofonem a v neposlední řadě všechno organizovat, aby ve správný čas vznikl film, který si společně při projekci v kině nebo na internetu užijeme s podobně nadšenými fanoušky.

Současně jsme rádi, když naši práci ocení další fanoušci a užijí si třeba krásný víkend nejen při stavbě nebo úklidu, ale i rozličné akce jako tematické exkurze, focení, nebo hraní počítačového simulátoru velení hvězdné lodě - Artemis. Například děti z tématického tábora zaměřeného na Star Trek byly úplně nadšené, když se s námi teleportovali se do 24. století.

Rádi bychom se ale v budoucnosti pustili do dalších aktivit. Můžete se zapojit i vy, podílet se na tvorbě nebo přispět na provoz, pronájem nebo vznik dalších filmů.