Admiralita ve výslužbě

 

Tato stránka je věnována našim dvěma bývalým kolegům, kteří významně pomohli s počátečním budováním můstku i kulis a byli součástí produkce projektu Star Trek Diplomacy v letech 2015–2017.

 

karel

Karel Škop je všuměl, který dokáže vymyslet a vyrobit opravdu cokoliv. Od Bajoranského Orbu, všechny druhů masek až po kormidlo hvězdné lodi. Karel Škop spolu s Radkem Bělinou byli hlavními technickými vedoucími stavby a strávili několik set hodin vedením konstrukčních týmů i stavbou samotného můstku.

Karel je skvělý výrobce složitých masek. Byl zodpovědný za všechny hlavní masky na první tři epizody seriálu Diplomacy, A Star Trek Fan Production a odvedl perfektní práci. Ve své dílně „Made in Titan“ vás za pár hodin promění v Stormtroopera nebo na andorijského vyslance.

 

 

jimbo

 

Jakub Holý byl výborným hercem představujícím poručíka Mendona v prvních třech epizodách seriálu Diplomacy, Star Trek Fan Production s komplexní maskou od Karla. Skrze něj ožívá jedna z hlavních postav.

Při stavbě můstku mohl získat některý vhodný materiál zdarma nebo služby pro projekt, ať už se jedná o interaktivní panely pro LCARS po stranách hlavního panelu v zadní části můstku nebo kino pro slavnostní promítání.

 

 

Naši bývalí kolegové nejsou od ledna 2018 součástí produkčního týmu a produkční tým FSFilm s nimi není propojen a nijak neodpovídá za jejich díla i činnosti od tohoto data a naopak. Plány co dál i způsob práce byly tak odlišné, že nebylo možné pokračovat v další spolupráci jako producenti. I přes tuto skutečnost natočili v roce 2019 dechberoucí Squadron, A Star Trek Fan Production a přejeme jim, aby byli velmi úspěšní ve svém plánu transformace tohoto skvělého koníčka na komerční výrobu filmových setů, masek a veškerého dalšího potřebného vybavení pro profesionální filmové produkce.